GEOAI ko'rinish platformasi

AI yordamchilar sizni tavsiya qilsin 

Xaridorlar nimani tanlashni ChatGPT'dan so'rashadi. BrandTop AI istalgan bozor va tilda AI javoblarida qayerda turganingizni va yuqoriga chiqish uchun aniq nima qilish kerakligini ko'rsatadi.

Birinchi hisobot bepulKarta shart emas2 daqiqa
ChatGPT

O'rningiz
#1↑ 4

Xaridorlaringiz ishlatadigan AI yordamchilarni kuzatamiz

ChatGPT
Gemini
Perplexity
Claude
Google AI Mode
Copilot
DeepSeek
Grok
ChatGPT
Gemini
Perplexity
Claude
Google AI Mode
Copilot
DeepSeek
Grok
ChatGPT
Gemini
Perplexity
Claude
Google AI Mode
Copilot
DeepSeek
Grok
Platforma

AI'dagi o'rningizni o'lchash va o'stirish uchun hamma narsa

Ko'rinish ko'rsatkichi

AI sizni qanchalik tavsiya qiladi: yordamchi, til va bozor bo'yicha.

Ko'rinish ko'rsatkichi
64%
↑ 18 · Oxirgi 30 kun
ChatGPT
71%
Gemini
58%
Perplexity
66%
Claude
49%

Raqobatchilar ulushi

AI o'rningizga kimni va qanchalik tez-tez nomlaydi.

Ovoz ulushi
Sizning brendingiz34%
Pipely27%
Nordly19%
Brightdesk12%
Kanso8%

Manbalar

Kategoriyangizda AI ishonadigan saytlar, OAV va kataloglar.

Asosiy manbalar
gg2.com✓14
rreddit.com✕11
fforbes.com✓9
yyoutube.com✕7
ccapterra.com✕5

Har bir javob so'zma-so'z

Brendingiz va raqobatchilar ajratilgan to'liq AI javoblari.

ChatGPTSo'nggi AI javobi

O'sib borayotgan kichik biznes uchun qaysi CRM yaxshi?

1. Sizning brendingiz

2. Pipely

3. Nordly

#1EN · RU · UZg2.comreddit.com

Qoralamali harakat rejasi

Muhimlik bo'yicha vazifalar, tayyor qoralamalar va har bir qadam ta'siri.

Saytda taqqoslash sahifasini chop etish+9%
Asosiy soha katalogiga qo'shilish+4%
Forumlarda xaridorlarga javob berish
Narxlar sahifasiga FAQ qo'shish

Istalgan bozor va til

Shahar, mamlakat yoki butun dunyoni kuzating.

New York
London
Berlin
Dubai
Singapore
São Paulo
Tokyo
Toronto
Sydney
Istanbul
Mumbai
Tashkent
New York
London
Berlin
Dubai
Singapore
São Paulo
Tokyo
Toronto
Sydney
Istanbul
Mumbai
Tashkent
Tashkent
Mumbai
Istanbul
Sydney
Toronto
Tokyo
São Paulo
Singapore
Dubai
Berlin
London
New York
Tashkent
Mumbai
Istanbul
Sydney
Toronto
Tokyo
São Paulo
Singapore
Dubai
Berlin
London
New York
EnglishРусскийO'zbekcha
Kimlar uchun

AI'dan so'raladigan har bir brend uchun

SaaS va texnologiya

Global raqobatchilarga qarshi «eng yaxshi xizmat…» javoblarida yuting.

E-commerce va savdo

Xaridorlar nima olishni so'raganda mahsulotlaringiz tilga olinsin.

Mahalliy xizmatlar

Shahringizda AI tavsiya qiladigan klinika, agentlik yoki restoran bo'ling.

Agentliklar

Ko'plab mijozlar uchun AI ko'rinishini o'z brendingizdagi hisobotlar bilan yuriting.

Dashboard

AI ko'rinish boshqaruv markazi

Yordamchilar, tillar va raqobatchilar bo'yicha kunlik ma'lumot bitta aniq ekranda.

Namuna ma'lumot
AI ko'rinish
Oxirgi 30 kun
Ko'rinish ko'rsatkichi
64%↑+18
Tilga olinishlar
128↑+41
O'rtacha o'rin
#2.1↑+1.4
Ko'rinish ko'rsatkichi
ChatGPT71%
Gemini58%
Perplexity66%
Claude49%
Global va mahalliy

Global qamrov. Mahalliy chuqurlik.

AI javoblari mamlakat, shahar va tilga qarab o'zgaradi. BrandTop AI bozoringizdagi haqiqiy xaridorlar kabi so'raydi va AI tayanadigan mahalliy manbalarni ko'rsatadi.

  • Istalgan shahar, davlat yoki mintaqa

    Bitta tumandan butun dunyogacha, har bir bozor uchun savollar bilan.

  • Mijozlaringiz tilida

    Hozir ingliz, rus va o'zbek tillarida, yana boshqa tillar tez orada.

  • AI ishonadigan manbalar

    Sohangizda AI tayanadigan sharhlar, Reddit, OAV, video va kataloglar.

0M+

kishi har hafta ChatGPT ishlatadi

0

AI yordamchi kuzatiladi

0

ona tili

Qanday ishlaydi

O'lchang, harakat qiling, isbotlang

  1. 101 / 04

    O'lchash

    Xaridorlaringiz beradigan savollarni bozoringiz va tillaringizda AI yordamchilarga beramiz.

  2. 202 / 04

    Tahlil

    AI qaysi raqobatchilarni nomlashi va qaysi manbalarga ishonishini ko'rasiz.

  3. 303 / 04

    Harakat

    Tayyor qoralamalar bilan reja: maqolalar, sharhlar, kataloglar, taqqoslash sahifalari.

  4. 404 / 04

    Isbot

    Har bir bajarilgan ishdan keyin ko'rinish o'zgarishini kuzating.

Narxlar

Bepul boshlang. Tayyor bo'lganda o'sing.

Oddiy oylik tariflar. Istalgan vaqtda bekor qiling.

Free

Bitta tezkor AI hisobot

$0
  • 4 ta AI yordamchi
  • 6 ta xaridor savoli
  • Raqobatchilar va manbalar
Boshlash
Eng mashhur

Growth

O'sayotgan brend uchun

$39/ oy
  • Kunlik kuzatuv
  • 30 savol, 3 til
  • Qoralamali reja
  • Haftalik email hisobot
Boshlash

Business

Bozor yetakchilari uchun

$99/ oy
  • 100 savol
  • 5 raqobatchi
  • Ta'sir hisobotlari
  • Ustuvor yordam
Boshlash

Agency

Agentliklar va ko'p brendlar uchun

$249/ oy
  • 10 brend
  • O'z brendingizdagi hisobotlar
  • Jamoa uchun kirish
  • API
Boshlash
Savollar

Ko'p so'raladigan savollar

AI ko'rinish nima?+

Xaridorlar kategoriyangiz bo'yicha maslahat so'raganda ChatGPT kabi AI yordamchilar kompaniyangizni qanchalik tez-tez nomlashi.

Qaysi AI yordamchilarni tekshirasiz?+

ChatGPT, Gemini, Perplexity va Claude, jonli veb-qidiruv bilan, xaridorlaringiz ishlatgandek.

Mening bozorimda ishlaydimi?+

Ha. Shahar, mamlakat, mintaqa yoki butun dunyoni tanlaysiz, savollarni o'sha yerdagi xaridorlar kabi tuzamiz.

Qaysi tillar qo'llab-quvvatlanadi?+

Hozircha o'zbek, rus va ingliz. AI javoblari tilga qarab farq qiladi, shuning uchun har birini alohida kuzatish mumkin.

Natija qanchalik tez bo'ladi?+

Ko'p harakatlar 2–8 hafta ichida AI javoblarida ko'rinadi, dashboard har birining ta'sirini ko'rsatadi.

AI siz haqingizda nima deyishini biling

Birinchi hisobot bepul va taxminan ikki daqiqa oladi.